Selasa, 09 September 2014

varat arī valkāt uzvalku

Tas nav nekas neparasts, līgava ir diezgan picky, kad runa ir par izvēloties līgavas kleita valkāt pie viņas kāzas. cinisks pasaule var saņemt tad, ja runa ir par kāzām, patiesība ir tāda, ka sieviete kļūst par līgava tikai vienu reizi savā dzīvē. Viņas kāzu diena ir diena, kad sievietei ir izrādīties pie viņas absolūtā vislabāk. Lai panāktu, ka viņai jāvalkā līgavas kleita, kas ir vienkārši ideāls priekš viņas.

Emocionālās stīgas, ka līgavas kleita turētos sievietei reizēm veikt uzdevumu atrast perfektu vienu ļoti grūts uzdevums. Daudzi Līgavas saņemt frazzled ar lēmumu skaita viņiem ir nepieciešams veikt tikai ar to, ko līgavas kleita izvēlas valkāt, nemaz nerunājot citas detaļas, kas viņai ir jāapmeklē uz organizējot viņas kāzas. Par laimi, daži rūpīgi plānojot var pārvērst sarežģīto uzdevumu atrast perfektu līgavas kleita par ļoti patīkamu vienu.

Ja Jums ir tirgū par līgavas kleita, tad jums vajadzētu sākt meklēt pareizo kleitu vismaz sešus mēnešus pirms jūsu kāzu dienā. Tas aizņem laiku, lai izvēlētos līgavas kleita, kas būs tērps jums labāko no starp simtiem un simtiem stilu un dizainu pieejami Jums. Turklāt, iegūt līgavas kleita speciāli izgatavoti, lai jūs varat veikt četru līdz sešu mēnešu paveikt, un jums ir nepieciešams, lai varētu mazliet vairāk laika par iespējamām izmaiņām.

Jūs varat sākt meklēšanu, bildes no līgavas kleitas, kas jums patīk apkopojot. Jūs varat lejupielādēt šīs bildes no interneta vai samazināt tos ārā no līgavas žurnāliem. Ja jūs iedomātā līgavas kleita, ka jūsu māte, jūsu māsa, jūsu draugs vai pat jūsu vecmāmiņa valkāja viņas kāzām, iegūt priekšstatu par to. Nodot visas bildes jums ir savākti failu, lai jūs varētu būt kaut apspriesties izvēloties stilu savu līgavas kleita.

Izvēloties stilu jūsu līgavas kleita, ir pāris lietas, kas jums ir nepieciešams izskatīt. Pirmais ir, ka tēma un formalitāte jūsu kāzu ceremoniju, kā arī, ja ceremonija notiek. Dievs zina, cik neērti un nevietā, jūs varētu būt jūsu kāzu, ja jūs valkā smago līgavas kleita ar garu plīvuru un vilcienu un kāzas notiek pie pludmales.

Ja jūsu kāzas ir formāls vakars lieta, jūsu līgavas kleita būtu grīdas garuma kleita ar vilcienu. Jums var būt nepieciešams valkāt cimdus. Ja tas ir daļēji formāls notikums, vai tas notiks vakarā, vai dienas laikā, jūsu līgavas kleita būtu kaut kas sasniedz potītēm. Jūs varat būt plīvuru ar šo tērpu, bet ne vilcienu. Ja jūsu kāzas būs diena lieta, vai arī, ja tas ir jūsu otrā kāzu, jūs varat valkāt garu kleitu vai īsu kleitu bez plīvura. Jūs varat arī valkāt uzvalku ar svārkiem un kleitu to ar gudru izskata cepuri.

Otrā lieta, kas jums ir jāapsver, izvēloties stilu jūsu līgavas kleita ir tā, ka jūsu kleita ir glaimot formu ķermeņa, embellishing savas smalkākās vietās un slēpjot vai camouflaging ne tik smalkas punktus. Tas arī būtu kaut kas jums ir ērti valkāt. Šeit ir daži ieteikumi par to, kāda stila varētu glaimot savu ķermeni:

1 Ja Jums ir augsts, un, ja jums ir slim skaitlis, nav jāuztraucas. Jūs varat valkāt līgavas kleita ir tikai par kādu stilu.

2 Ja jums ir smilšu pulksteņa attēlu, kas nozīmē, jūsu krūtis un jūsu gurni ir proporcionāli, un jums ir definēta vidukli, jūs varētu doties uz V-veida kakla līgavas kleita ar-line svārki.V-veida kakla jūsu ņieburs var akcentēt pilnība jūsu krūtis, bet-line svārki var izskatīties poofy pietiekami nepadarot jūsu gurni izskatās pārāk plašs.

3 Ja jums ir bumbierveida skaitli, kas nozīmē, savu ķermeni ir bottom-smags un jūsu gurni ir plašs, jums vajadzētu valkāt līgavas kleita ar dažiem papildu informāciju par ņieburs un ar-line svārki.Detalizējot Jūsu ņieburs, vai tas būtu ar noapaļotām malām, vai izšuvumi, vērsīs acis uz jūsu krūtīm, bet de-uzsverot jūsu gurniem.Impērija stila kleita ar Draping svārki izskatītos jauki too.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar